Kullanıcı Dostu
Kolay Kullanılabilir Ara yüz E-Ticaret yazılımı 7’den 70’e tüm kullanıcı düzeyleri düşünülerek tasarlanmış ve modüler hale getirilmiştir. En büyük mağazayı bile kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Anlaşılır ve kolay ara yüz sayesinde boşa zaman harcamayacaksınız.
 
Özgün Tasarım
Farklı tasarım seçeneğinden dilediğinizi kullanabilir ve sıradan sanal mağaza tasarımlarının ötesinde bir mağaza görünümüne sahip olabilirsiniz. E-ticaret Paketleri ile sanal mağazanızı diğerlerinden farklılaştırabilirsiniz.
Profesyonel Tasarımlarımız ile ön plana çıkacaksınız.
 
Gelişmiş Arama Motoru Optimizasyonu
E-Ticaret, Firmamız profesyonelliği ile e-ticaret altyapısına uygulanmış Türkiye’nin en iyi ve en yeni arama motoru optimizasyonu uygulamalarını barındırmaktadır.
Arama motorlarında kolay bulunabilir olduğunuz için tercih sebebi olacaksınız.
 
Güçlü, Güvenilir ve Güncel Alt Yapı
E-Ticaret gerek önyüz gerekse yönetim panelleri yapısı ile hem güvenilir hemde uygulanmış en son teknolojilerin verdiği güçlü altyapıyı sunmaktadır.
En son güvenlik önemleri ve yeni geliştirilen modüllere sahip olacaksınız.
 
Tam Güç Yönetilebilirlik
Sistem altyapısı ile istenilen tüm alanlara müdahale edebilmesi sağlanmış ve statik alanlar minimum düzeyde tutularak sistemin genel yönetimi dinamik hale getirilmiştir.
Online mağazanızı yönetmenin keyfini yaşayacaksınız.
 
Kampanya ve Pazarlama Modülleri
Ürünlerinizi tanıtırken zahmet harcamadan tüketicilere ulaşabileceksiniz. Özel kampanya ve pazarlama modülleri ile çok kısa bir sürede ve kolayca işleminizi gerçekleştirebileceksiniz.
Müşterinizi kampanyalarınızdan haberdar edecek, müşterilerinize çeşitli kampanyalar sunabileceksiniz.
 
Gelişmiş İstatistik Verileri
Google Analytics İstatistik Sistemi ile entegre çalışan ve tam uyum sağlayan Firmamız size E-Ticaret Mağazanızın tam takibini sağlayacaktır.
Detaylı raporlama sayesinde müşterilerinizin hareketlerini ve beğenilerini analiz edebileceksiniz.